Kara Melekler Karleen Koen

ISBN:

Published:

592 pages


Description

Kara Melekler  by  Karleen Koen

Kara Melekler by Karleen Koen
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 592 pages | ISBN: | 10.38 Mb

17. YÜZYIL İNGİLTERE’Sİ...AŞK VE SİYASETİN, ROMANTİZM VE İHANETLERİN, GÜÇ VE İKTİDAR SAVAŞLARININ İÇ İÇE GEÇTİĞİ BİR DÖNEM...TUTKU, SAVURGANLIK, TEHLİKE VE SKANDALLAR...TÜM BUNLARIN ARASINDA KALMIŞ GURUR VE STATÜ SAVAŞINIHER ŞEYİNİ RİSKE ATARAKMore17. YÜZYIL İNGİLTERE’Sİ...AŞK VE SİYASETİN, ROMANTİZM VE İHANETLERİN, GÜÇ VE İKTİDAR SAVAŞLARININ İÇ İÇE GEÇTİĞİ BİR DÖNEM...TUTKU, SAVURGANLIK, TEHLİKE VE SKANDALLAR...TÜM BUNLARIN ARASINDA KALMIŞ GURUR VE STATÜ SAVAŞINIHER ŞEYİNİ RİSKE ATARAK SÜRDÜRMEKTE OLANBECERİKLİ BİR GENÇ KADIN...Alice Verney rüyalarını gerçekleştirmeye kararlıydı.

XIV. Louis Fransa’sından ayrılmasını gerektiren skandaldan sonra İngiltere’ye geri dönmüş ve burada II. Charles’ın mutlu ama gürültülü sarayında hayatını yeniden düzene koymak zorunda kalmıştı. Yeniden yapılanma döneminde eski siyasi dostluklar yıpranmıştı ve Kral’ın verimsiz olan Kraliçe’yi boşayacağına dair söylentiler ortalıkta dolaşmaya başlamıştı, onun ölümünü bile umursamayacak insanlar türemişti.

Kraliçesine sonuna kadar sadık olan Alice, bu hain planları kimin yaptığını bulmaya çalışıyordu, babasının da bu planları yapan kişiler arasında olduğuna dair şüpheleri vardı. Alice umduğundan çok daha fazla şeyi ortaya çıkarmış ve kendini bilmemesi gereken bir oyunun içinde bulmuştu. Savaş kapıdaydı. Kral Charles bile açgözlülüğünden dolayı kendi ülkesine ihanet ediyor, dahası Alice’in kendi hayatı için yaptığı hırslı ve iddialı planları da sürekli sekteye uğruyordu, genç kadın tehlikenin ve tehditlerin ortasında kalmıştı.

Yanlış adama âşık olduğunu anlamış olması da onun karşısındaki en büyük tehlikelerden biriydi.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kara Melekler":


zasilatelstvi.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us